Pasowanie na przedszkolaka

SAM 3459Dnia 25 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość “Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami były dzieci z grupy “Motylki” oraz z grupy “Żabki”. Był to szczególny dzień dla tych dzieci , które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg naszej szkoły oraz ich pierwszy publiczny występ przed zgromadzoną publicznością.Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności: śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz zmagały się z zadaniami, które przygotowały dla nich panie wychowawczynie. Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu pani dyrektor dokonała pasowania używając magicznego ołówka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki.  Po zakończonej części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a dalsza część uroczystości trwała w swoich salach do zajęć. Na pewno był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń.

Pełna fotorelacja w Galerii zdjęć.                          Autor: Krystyna Szozda

Może Ci się również spodoba