XXV Biegi Przełajowe

W dniu 03.10. 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Majdanie Wielkim odbyły się XXV Biegi Przełajowe, w których wzięły udział następujące szkoły:

ZS Krasnobród, SP Kaczórki, SP Suchowola, SP Szewnia Górna i SP Majdan Wielki.

Główne cele zawodów:

– integracja uczniów z różnych szkół i środowisk;

– kształtowanie kulturalnego zachowania się zgodnie z zasadą „ fair play;”

– promowanie zdrowego stylu życia;

– wzmacnianie kondycji fizycznej i wytrzymałości;

Uczniowie klas 0- III (miejscowi) rywalizowali między sobą w następujących kategoriach:

*I-”Oddział przedszkolny 5-6 latki”Dziewczęta; II- „Oddział przedszkolny 5-6 latki”Chłopcy; *III-Klasy I- II Dziewczęta i IV kategoria – Klasy I-II Chłopcy. Uczniowie, którzy zajęli miejsca nagrodzone medalami:

KAT. I Dziewczęta 5-6 latki: I miejsce- Wiktoria Pasieczna, II- Agata Gajewska;

III- Roksana Sędłak

KAT. II Chłopcy 5-6 latki: I- miejsce Mateusz Rzepecki; II- Jakub Bukała; III- Wiktor Kliza. KAT. III Dziewczęta z Klas I-II: I miejsce- Wiktoria Kochaniec; II- Agnieszka Bukała; III- Weronika Rzepecka. KAT. IV Chłopcy z Klas I-II: I miejsce- Kacper Skowroński; II- Bartosz Smoluch; III- Adrian Adamczuk.

W klasach IV- VII uczniowie w/w szkół rywalizowali między sobą w kategoriach:

KL.IV Dz.; IV Chł.; KL.V Dz.; V Chł.; KL.VI Dz.; VI Chł; KL.VII Dz. i VII Chł.

Miejsca nagrodzone medalami zdobyli następujący uczniowie:

Kl. IV Dz.: I miejsceZuzanna Nizio– SP Szewnia Górna; II- Kinga Pasieczna – ZS Krasnobród; III- Wiktoria Kucner- SP Szewnia Górna.

Kl. IV Chł.: I miejsce- Przemysław Częścik – SP Szewnia Górna; II- Mateusz Piskor- SP Majdan Wielkii; III- Daniel Borek- SP Majdan Wielki.

KL. V Dz.: I miejsce- Paulina Molenda -ZSKrasnobród; II- Izabela Chadam– SP Szewnia Górna; III- Aleksandra Buczak- SP Kaczórki.

KL. V Chł.: I miejsce- Łukasz Rajtak- SP Majdan Wielki; II- Patryk Pura- SP Szewnia Górna; III- Maciej Pakuła – SP Suchowola.

KL.VI Dz.: I miejsce- Julia AdamczukSP Majdan Wielki ; II- Natalia PiskorSP Majdan Wielki ; III- Jolanta Handora– SP Kaczórki.

KL. VI Chł.: I miejsce- Patryk Zaśko– SP Suchowola; II- Przemysław KoperwasSP Majdan Wielki ; III- Kamil Materna – SP Szewnia Górna.

KL. VII Dz.: I miejsce- Kinga Malicka- SP Suchowola; II- Karolina Gromek– SP Suchowola; III – Martyna Krzywonos– SP Szewnia Górna.

KL. VII Chł.: I miejsce- Mateusz Brodziak- ZS Krasnobród; II- Paweł Michalik– SP Suchowola; III- Dominik Dziura- ZS Krasnobród. 

W łącznej klasyfikacji szkoły zajęły następujące miejsca:

* I miejsce- SP Szewnia Górna (112 pkt)

* II miejsce- SP Suchowola -(103 pkt)

* III miejsce- SP Majdan Wielki – (92 pkt)

* IV miejsce- ZS Krasnobród (80 pkt)

* V miejsce – SP Kaczórki (49 pkt).

Puchar Szkoły Podstawowej im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Majdanie Wielkim XXV Biegów Przełajowych zdobyła SP z Szewni Górnej.

Komisja sędziowska : p. Jacek Kowalik; p. Marek Margol; p. Małgorzata Szewczuk

 

Zapraszamy do  obejrzenia fotorelacji w Galerii zdjęć.

Autor: Jacek Kowalik

Może Ci się również spodoba