^Do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wycieczka do Zamościa klas 0-III

Dnia 11.01.2017 r. odbyła się wycieczka autokarowa do Zamościa. W wycieczce wzięły udział dzieci z klas 0-III ze SP pod opieką nauczycieli: p. Marioli Czekirda – kierownika wycieczki oraz opiekunów: p. Marii Kończewskiej, p. Krystyny Szozda, p. Alicji Głąb.

Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni a także integracja dzieci z klas 0-III. Udział dzieci w koncercie Majki Jeżowskiej podczas którego artystka prezentowała kultowe piosenki, które uczą dzieci dobrego zachowania, tolerancji, wiary w siebie, empatii wobec ludzi i zwierząt.

Pierwszym punktem wycieczki był udział dzieci w koncercie Majki Jeżowskiej na który złożyły się piosenki artystki oraz konkursy, w których brały udział dzieci i nauczyciele. Najwięcej emocji wzbudził konkurs polegający na wymyśleniu własnego układu tanecznego, którego choreografem był nauczyciel. Wszyscy świetnie się bawili, a koncert bardzo się podobał. Na koniec każdy mógł dostać autograf Majki Jeżowskiej.

Po koncercie dzieci pojechały do Sali zabaw „Jaś i Małgosia”. Tam zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w Sali zabaw i przestrzegania ich aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenem z piłeczkami.

W czasie godzinnego pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych każdy spalił mnóstwo kalorii. Aby nabrać sił dzieci odwiedziły McDonald’s gdzie uzupełniły stracone kalorie.

Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci wróciły do domu. Podczas drogi powrotnej na każdej twarzy nie było widać zmęczenia a uśmiechy i przeżycia towarzyszyły dzieciom przez następne dni.

Copyright 2013  Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Majdanie Wielkim