^Do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Relacja z XXII Biegów Przełajowych

p1080100W dniu 03.10. 2014 roku w naszej szkole odbyły się XXII Biegi Przełajowe o Puchar Szkoły, w których wzięły udział następujące szkoły: ZSP Krasnobród, SP Kaczórki, SP Suchowola, SP Szewnia Górna, SP Nr 2 Lublin i SP Majdan Wielki.

 

Główne cele zawodów:

- integracja uczniów z różnych szkół i środowisk;

- wzmacnianie kondycji fizycznej i wytrzymałości;

- promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu;

- kształtowanie nawyku kulturalnego zachowania się zgodnie z zasadą „ fair play ,”podczas różnych imprez sportowych,

 

Uczniowie klas 0- III ( miejscowi) rywalizowali między sobą w kategoriach:

*KL” 0”; * I- II Dziewczęta, * I-II Chłopcy; * III- Dziewczęta; * III Chłopcy

i zajęli następujące miejsca nagrodzone medalami:

KL „0” I miejsce-Wiktoria Kochaniec, II- Bartłomiej Smoluch; III- Weronika Rzepecka

KL. I- II Dziewczęta: I- miejsce Małgorzata Rzepecka; II- Magdalena Jakus; III- Weronika Tyrka.

KL. I- II Chłopcy: I miejsce- Łukasz Rajtak; II- Daniel Borek; III- Mateusz Piskor.

KL. III Dziewczęta:I miejsce- Julia Adamczuk; II- Natalia Piskor; III- Patrycja Presz.

KL.III Chłopcy: I miejsce- Mateusz Borek; II- Dominik Gromek; III- Koperwas Przemysław.

W klasach IV- VI w biegach przełajowych rywalizowali między sobą uczniowie w/w szkół w kategoriach: IV Dz.; IV Chł.; V Dz.; V Chł.; VI Dz.; VI Chł.

W poszczególnych kategoriach miejsca nagrodzone medalami zdobyli następujący uczniowie:

Kl. IV Dz.: I miejsce- Natalia Siwko- SP Nr 2 Lublin; II- Karolina Góra- SP Suchowola; III- Aleksandra Tyrka- SP Majdan Wielki.

Kl. IV Chł.: I miejsce- Krystian Gawron- ZSP Krasnobród; II- Mateusz Cieplak-

SP Kaczórki; III- Bartłomiej Teterycz- SP Suchowola.

KL. V Dz.: I miejsce- Eliza Deryło- SP Suchowola; II- Oliwia Szewczuk- SP Suchowola;

III- Patrycja Pol- ZSP Krasnobród.

KL. V Chł.: I miejsce- Daniel Klimek- SP Suchowola; II- Konrad Pakuła- SP Szewnia Górna; III- Łukasz Czuwara- SP Majdan Wielki.

KL.VI Dz.: I miejsce- Wiktoria Kiszczak- SP Szewnia Górna; II- Joanna Świrgon-

SP Szewnia Górna ; III- Martyna Prus- ZSP Krasnobród;

KL. VI Chł.: I miejsce- Bartosz Kudełka- SP Suchowola; II- Mateusz Rajtak –

SP Majdan Wielki; III- Marcin Handora- SP Kaczórki.

 

W łącznej klasyfikacji szkoły zajęły następujące miejsca:

* I miejsce- SP Suchowola ( 99 pkt)

* II miejsce- ZSP Krasnobród -(67 pkt)

* III miejsce- SP Majdan Wielki - (55 pkt)

* IV miejsce- SP Szewnia Górna - (52 pkt)

* V miejsce – SP Nr 2 Lublin – (27)

* VI miejsce- SP Kaczórki.

Puchar zdobyła Szkoła Podstawowa z Suchowoli.

Po biegach wszyscy otrzymali gorący posiłek.

Dyrektor serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy: rodzicom, nauczycielom oraz sponsorom.

 

Więcej zdjęć można obejrzeć w Galerii zdjęć.

mgr Jacek Kowalik

Copyright 2013  Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Majdanie Wielkim